уторак, 01. октобар 2013.

allin MakeUp brush cleanser GIVEAWAY! + UPDATE - POBEDNICE!!!


Danas poklanjamo nešto što bi svaka devojka koja voli da se šminka trebalo da poseduje. U pitanju je sredstvo za čišćenje četkica koje potpisuje Allin. Kao što znate, Allin je decenijama prisutan na našem tržištu. Radi se o proizvodima koji su u potpunosti rađeni na biljnoj bazi. Već mesecima koristim njihov šampon protiv opadanja kose i malo je reći da sam prezadovoljna. Svi znamo koliko je čistoća opreme za šminkanje važna za lice. Kako već dve godine imam jako veliki problem sa kožom (disbalans hormona) trudim se da joj što više podilazim faktorima na koje mogu da utičem (dobar puder, čiste četkice). 
Allin cleanser je nešto što vam najtoplije preporučujem. Zato vam danas poklanjam čak 4 komada! 
Kako biste učestvovali u giveaway-u, potrebno je da uradite sledeće:
1. Lajkujete zvaničnu stranicu preparata - OVDE!
2. Lajkujete stranicu bloga - OVDE!
3. Ostavite komentar sa imenom, prezimenom i e-mail adresom.

Pobednice izvlačim preko sajta random.org za tačno 7 dana (8.oktobra). Ovaj put učešće je samo za teritoriju Srbije.

Srećno :)

UPDATE!!!

Pobednice su:
52 - Zorana Jondžić
56 - Tanja Matejić
73 - Katarina Lazarević
81 - Suzana Saković 














90 коментара:

  1. ja ga kupila vec i prala četkice :)
    I hvalila: http://frashionbymarina.blogspot.com/
    jeij! super je! Poklanjam drugarici ako dobijem :)
    ma.sooperstar@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  2. Citala sam dosta o njemu i bas sam razmisljala ovih dana da probam.
    Sampone vec koristimo i pokazali su se kao dobri.

    Podatke znas. ;)

    ОдговориИзбриши
  3. Jovana Pavlovic
    sleepingbeautyyy96@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  4. Jovana Milosevic
    jovanamilosevic91@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  5. Natasa Adamovic
    natasaadamovic338@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  6. Planirala da kupim, ali hajde prvo da okusam srecu! :)

    dunjabajic@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  7. Divno! Cula sam da je super! ;)
    anja.stancic@gmailcom

    ОдговориИзбриши
  8. Jelena Nikolic
    j.nikolic91@gmail.com
    :))

    ОдговориИзбриши
  9. Marija Srdanović
    marija_srdanovic@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  10. Djordjevic Jelena
    djordjevic.jelena09@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  11. Iva Mihajlović

    iva.mihajlovic.92@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  12. Marija Ilic
    masacz48@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  13. Anita Stosic stosic.anita@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  14. Sara Tomić
    sarchy96@windowslive.com

    ОдговориИзбриши
  15. Kupila, probala, odličan :)!!!
    mica78@rocketmail.com

    ОдговориИзбриши
  16. Dejana Škorić
    skoric.dejana@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  17. Anja Vojinovic
    anjaa33@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  18. Daliborka Mihajlovic mihajlovicdaliborka@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  19. Tatjana Stanišić
    tatjanastanisic77@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  20. Marina Tucic tucicm@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  21. Selena Vujatov selenavujatov@live.com

    ОдговориИзбриши
  22. Ljubinka Bojinovic
    ljupkakuzmanovic@ymail.com
    Pozz Draga... :*

    ОдговориИзбриши
  23. Ana Vuletic ana-vuletic@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  24. Sanja Stanisic,
    stanisicsanja8180@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  25. Odgovorila sam ti na mom blogu :) Uopšte ne znam da li stigne negde obaveštenje :)
    Čula sam da je dobar ovaj allin za čišćenje četkica. Baš me zanima :)

    Marina Abut
    marina41185@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  26. Biljana Šojić
    biljanasojic@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  27. Sanela Stanojevic
    chanela_89@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  28. Dijana Markovic
    diyana.markovic@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  29. Mina Prokic
    minaprokic92@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  30. Neda Mijalkovic
    mijalkovic.neda@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  31. Vasilkova Aleksandra
    amy90vr@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  32. Planiram da ga kupim, al' ajde da probam ;)
    tamaratacy87@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  33. Super, taman ponestaje postojeći ;-)
    Nataša Pavlović
    natasapavl@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  34. Tanja Matejic
    tanjam1989@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  35. Milica Milošević-Meseldžija
    mmmmilica@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  36. Marija Rasevic
    rasevicmarija@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  37. Ivana Milkovic
    ivanamm.jagodina@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  38. Andrijana Jankovic
    jankovicandrijana@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  39. Milica Stanisavljevic
    milicadeluka88@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  40. Dragica Gavrilov
    dragica.g98823@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  41. Radoslava Grujic
    radoslava.grujic@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  42. Dorina Vucenic
    dorina.vucenic@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  43. Tijana Krstic

    krstickrstic@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  44. Katarina Lazarevic
    kaciperka@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  45. Ivana Šolar
    bubicaso@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  46. O da, i ja baš imam problema sa kožom...razumem te skroz. :)
    Ja baš nešto i nemam sreće u nagradnim igrama, ali možda mi ti doneseš srećicu. :D
    Lajkala sam sve, samo što mi je ime na FB-u Vojvodjanska Frajla. ;) Pozdrav!
    isidora.dronjak@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  47. Suzana Sakovic
    ledenod@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  48. Andrijana Pesic
    andrijana90pesic@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  49. Tatjana Borisavljevic
    tatjana_borisavljevic@hotmail.com
    fb: Marko Tatjana Mijailovic

    ОдговориИзбриши
  50. Nina Zivkovic
    nincela@ymail.com

    ОдговориИзбриши
  51. Svetlana Trojic
    trojic.svetlana@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  52. Jovana Pajic , jovana.pajic@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  53. sandra nikolic disln@krstarica.com

    ОдговориИзбриши
  54. super :)
    ana milosavljevic
    anaarts16@gmail.com

    ОдговориИзбриши

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...