недеља, 06. јануар 2013.

Pistolero giveaway!!!

Da li volite i nosite majice sa printovima? Da li više volite slike, ili tekst? Ako volite, koji motiv vam je omiljen? Skoro sam kupila majicu sa likom Edith Piaf i obožavam je.
U ovom postu ćemo Pistolero i ja pokloniti jednu majicu! :) U igri su Sova, Edith ili Morison, pobednik će sam odabrati.
Evo šta Pistolero tim kaže o sebi: "Pistolero je inspirisan društvom u kojem postoji, svetskim trendovima, umetnošću i tehnologijama. Želeli smo da našem tržištu predstavimo zaista jedinstvene majice, kako kvalitetom tako i dizajnom. Motivi naših majica su prepoznatljivi skoro svim slojevima društva. Naše majice sa ponosom nose umetnici, menadžeri, pedagoški radnici, blejači, itd.
Pistolero majice su 100% autentične. Crteži, štampa, krojevi, odabir i uvoz materijala, sve obavlja Pistolero tim. Od samog početka smo izbegli štampanje Plastisol PVC bojama i ponosno upražnjavamo ekološku sito-štampu na tekstilu koristeći boje na vodenoj bazi. Revoltirani smo slojevitom, ne-ekološkom štampom koja je zastupljena svuda oko nas pa smo odlučili da Vam pokažemo kako štampa na majici zapravo treba da izgleda." 
A majicu možete osvojiti tako što ćete:
1. Lajkovati Pistolero stranicu - OVDE
2. Lajkovati Ana on heels stranicu - OVDE
3. Ispod ovog posta ostaviti komentar sa imenom i e-mail adresom

Giveaway važi samo za Srbiju, a trajaće do 16. januara. Pobednika bira sajt random. Srećno! :)




 


                                                  DOBITNICA NAGRADE JE :)

 

320 коментара:

  1. Jelena Djurdjevic

    jelenadjurdjevic90@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  2. sanja solarevic
    smizlica_s@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  3. Ivana Bala
    ivanabala@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  4. Magdalena Šošević

    teenfashioncorner@hotmail.com

    Majice su fantasticne :)

    ОдговориИзбриши
  5. Biljana Despotov
    biljana.despotov@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  6. Tanja Provci
    tanja.provci@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  7. Jelena Milošević
    milosevic-jelena@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  8. Milena Vucic
    milenica88@live.com

    ОдговориИзбриши
  9. Jelena Nikitović
    pffffnikita@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  10. Jelena Jovanovic
    Jeja983@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  11. Jelena Matanović

    jelenam88@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  12. Masha Kindjer
    ivek.petric@yahoo.com
    Bas bi mi dobro dosla...Prelepe su

    ОдговориИзбриши
  13. Anja Radović
    radovic023@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  14. Milica Mirkovic
    milicurak@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  15. Andrijana Troter
    anchi87nish@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  16. Miljana Jovancic
    slatkamalacrvena@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  17. Mirjana Mladenovic
    mirajasmina@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  18. OVE MAJICE SU TAKO COOL! :)
    grboster@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  19. Marija
    ladymayaa993@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  20. Irena
    irenchica.la@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  21. Dzim morison je ^^
    Jelena Dimitrijevic
    mod.blaise@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  22. Anja Vojinovic
    anjaa33@gmail.com :)

    ОдговориИзбриши
  23. Dragana Zenar
    dragana.zenar@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  24. Jovana Mladenović sharliza75@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  25. Dragana Jankovic
    jgagica84@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  26. Ana Tasic
    ana.tasic93@live.com

    ОдговориИзбриши
  27. Ivan Tasic
    ivan.vr97@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  28. Dorina Vucenic
    dorina.vucenic@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  29. Ana Nikolovska
    missy-anchy@live.com

    ОдговориИзбриши
  30. Trenutno najvise volim da sam u dobroj majici s printom! :)

    Dunja Bajić
    dunjabajic@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  31. Odlicne su im majice :)
    Bas bi mi trebala jedna :)


    T.
    taraibojan@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  32. Milica Milošević-Meseldžija
    mmmmilica@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  33. Andjela Arsic
    aki.arsic2@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  34. Bojana Mucibabic bojanamucibabic@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  35. Biga Radmila
    radinojmamisenesvidjaonaadresa@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  36. Mila
    lady933mv@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  37. Djokic Ana
    ana91djokic@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  38. Biljana Savic
    biljana.savic.02@gmail.com
    moze print sove :)

    ОдговориИзбриши
  39. Sandra Urosevic
    sandry.urosev@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  40. zelimmm!

    Stojisavljevic Marija
    stojisavljevicm@live.com

    ОдговориИзбриши
  41. Jovana Anjelkovic
    jovanaandjelkovic89@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  42. Valentina Mikanović

    valentinamm_@msn.com

    ОдговориИзбриши
  43. Divan giveaway:-) Edith:-) Branka Vujcin crvenkapa06@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  44. Danka Corovic
    dankacorovic@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  45. Isidora Bokun
    isidorabokun@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  46. Rajna Kokotovic
    rajna.kokotovic@gmail.com

    upsss ostavila kao neciji odgovor prvo :/
    :D

    ОдговориИзбриши
  47. Odlicnee!!!
    Ljiljana Dzinkic
    ljiljana_dzinkic@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  48. Marina Tucic Zivkov
    tucicm@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  49. Zorica Simijonovic
    simijonoviczoka@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  50. ivanasmoljanovic@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  51. Jelena Radovic
    jecaneca1@hotmail.com
    Obozavam majice sa printom...tako obicne,a tako posebne ;-)

    ОдговориИзбриши
  52. Sanja solarevic.
    Smizlica_s@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  53. Marija Petrovic
    marija.petrovic.1409@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  54. Sofija Mirčetić

    sofijamfashiond@gmail.com

    P.S. Jel prodajete tasnice online? :* :D

    ОдговориИзбриши
  55. Katarina Kovačević
    katarinakovacevic91@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  56. Dejana Nenadic
    nenadicdejana@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  57. Alexandra Bozovic
    zacaranidjavolak@hotmail.rs

    ОдговориИзбриши
  58. Jovana Tomasevic
    jovanatomasevic@ymail.com

    ОдговориИзбриши
  59. Jelena Borozan
    jelena.b.jeca@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  60. Jovana Trajkovic
    joxyjokisha@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  61. Milica
    mici83@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  62. Nevena Tomic newena7@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  63. Jelena Nikolic
    j.nikolic91@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  64. Jasmina Cirkovic
    jcirkovic87@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  65. Andjela Nikolic

    nikolicandjela94@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  66. sanja solarevic
    smizlica_s@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  67. Danijela Rakic
    danijela.rakic0607@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  68. Nikolic Milena
    nikolic.milena@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  69. Asta Skenderovic

    skenderovica@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  70. Elenkov Marijana

    elmarijana@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  71. Duska Nedeljkovic
    dmnedeljkovic@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  72. DIVNE <3
    Suzana Petrovic
    suzanapetrovic79@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  73. Aleksandra Milic
    aleksandramilic95@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  74. Andrea Miljević
    andrea.miljevic13@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  75. Tamara Zagorcic tamarica1990@hotmail.co.uk

    ОдговориИзбриши
  76. andjela cerima
    face: anja shtatebriga
    e-mail: anja.ceriman@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  77. Biljana Mandić

    biljamandic@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  78. Milica Jevtić milica.jevtic194@live.com

    ОдговориИзбриши
  79. Ana Samardžić
    samardzic_ana@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  80. Mikovic Nevena
    nana_avav@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  81. Super su majce!:)
    Tanja Bes
    tanjabes@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  82. Nevena Kerecki
    nevenakerecki@msn.com

    ОдговориИзбриши
  83. Dragana Jovanovic
    gaga_jov@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  84. Divno! Svaka čast na ideji ljudima iz Pistolero tima!

    Ivana Marinković Mandić

    ivana.marinkovic1982@live.com

    ОдговориИзбриши
  85. Sladjana Miletic
    slakeeee@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  86. Nena Jovanovic
    nenchi87@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  87. Sandra Milikić

    sandramilikic@sbb.rs

    ОдговориИзбриши
  88. Visnja Damnjanovic
    visnja_d@beotel.net

    ОдговориИзбриши
  89. Andrijana Sudimac
    andrijanazsudimac@gmail.com :)

    ОдговориИзбриши
  90. najss
    jelena.f.cosic@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  91. Ivana Gromilic
    ivana.gromilic@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  92. Aleksandra Radovic aleprase@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  93. Marija Janicijevic
    brosnarija@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  94. Nina Krčum
    limunada.slon@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  95. Katarina Živković
    katarinazivkovickaya@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  96. Dunja Paunović
    p.dunja@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  97. Mladen Marković
    elgrandepistolero@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  98. Slađana Klepić, sladjanaklepic@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  99. Jovana Marinković
    jovana.marinkovic88@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  100. Nina Radosavljević
    ninaradosavljevic95@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  101. Tamara Turoman
    tamaric994@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  102. Milosevic Sladjana

    milosevics@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  103. Ljubomir Lakovic

    absorbxy@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  104. Jovana Bankovic
    jovana66_al@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  105. Ivana Pantic
    djingdjongla@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  106. Svetlana Jevtic

    svetlana.ceca.jevtic@live.com :))

    ОдговориИзбриши
  107. Martina Peteš
    martinapetes@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  108. Zorica Licina
    zorica.licina@live.com

    ОдговориИзбриши
  109. Sara Ilic
    sarailic98@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  110. Natasa Adamovic
    natasaadamovic338@yahoo.com

    ОдговориИзбриши
  111. Vasilkova Aleksandra
    amy90vr@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  112. Aleksandra Kiralj
    nuna.sutf@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  113. Morison rules!
    Milena Stankovic
    fashionmagnolia@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  114. Una Vucenic
    Vucenic.una@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  115. Milana Knežević
    milana.kne@gmail.com

    ОдговориИзбриши
  116. Svetlana Zmukic
    dictionaryoffashion@gmail.com
    http://www.dictionaryoffashion.blogspot.com/

    ОдговориИзбриши
  117. Gabrijela Grozdic
    gabrijela_grozdic@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  118. Sara Stankovic
    sara_stankovic@hotmail.com

    ОдговориИзбриши
  119. Snezana Zarev
    snezana.zarev@gmail.com

    ОдговориИзбриши

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...